Kağıt Reklam, Tel: 0507 308 0802

Tabela, Ankara Tabela, Işıklı Tabela, Totem, Led Tabela, Araç Giydirme. Hakkımızda

Kağıt Reklam taşıdığı sorumlulukla çalışma prensibi dürüst, güvenilir, müşteri ile aynı derecede sorumluluk hissedip; tutarlı, doğru, istikrarlı ve sürekli geri bildirimlerle müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutan bir anlayışta iş yapmak üzere kurulmuştur.

Müşteri memnuniyeti temel prensibimizdir.

Herşeyden önemlisi kaliteli malzeme ve üstün hizmet anlayışı ile en son teknolojileri kullanarak en iyi hizmeti vermekteyiz.

Talepleriniz için mutlaka uzman tasarım kadromuzun fikirlerine ve önerilerine başvurun, mekanınıza ve isteklerinize en uygun öneriye olacağınıza emin olabilirsiniz.

Misyonumuz:

Kaliteli hizmet ve asgari maliyet anlayışıyla, sektöründe öncü firma olma yolunda emin adımlarla yürümeyi, teknolojisi ve deneyimli personeliyle güvenirliği sürdürmeyi ilke edinmiş bir marka olarak hizmet vermekteyiz.

Vizyonumuz:

Yerel Bazda Öncülüğümüzü yurt genelinde verdiğimiz hizmetlerle pekiştirerek ulusal bazda kaliteli hizmet veren, çevreye duyarlı, saygın, güvenilir ve tercih edilen bir marka olmak.

Keşif, Tasarım, Üretim, Montaj periyotunda %100 müşteri memnuniyetini esas alan firmamız bu periyotun tamamlanmasından sonrada müşterilerine gerekli desteği vermektedir.

Geçmişte bizimle çalışmış müşterilerimize ve gelecekteki müşterilerimize şimdiden sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.